UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA 21 LISTOPAD 2021

1. W dekanacie Kołobrzeskim, zakończyliśmy Dekanalny Kurs Przedmałżeński. Kolejna edycja od lutego 2022 roku.

2. We wtorek od 17.00. – Indywidualna Adoracja Najświętszego Sakramentu, od 17.30. – Wypominki.

3. Środa od 17.00. – Indywidualna Adoracja Najświętszego Sakramentu, od 17.30. – Wypominki.

4. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Adwent, czas radosnego oczekiwania na przyjście Pana, podczas Mszy Świętych poświęcone zostaną opłatki na stół wigilijny, które po poświęceniu będą wystawione w przedsionku świątyni i będzie można wziąć je ze sobą do domu po każdej Mszy Świętej w niedzielę  i w dzień powszedni.

5. Msze Święte roratnie w adwencie sprawowane będą we wtorki i czwartki o 18.00.

6. Tradycyjne Wypominki za zmarłych od wtorku do soboty od 17.30. a w niedziele po mszy św. na 10.30., będą celebrowane w naszym kościele przez cały miesiąc listopad,

7. Msze św. planowo: w tygodniu od wtorku do soboty o 18.00. Msze św. w niedzielę o 9.00. i 10.30.

8. Spowiedź w tygodniu od 17.00. przed nabożeństwami, a w niedzielę przed mszami św.

9. Módlmy się za naszych Pograniczników, Policjantów i Żołnierzy strzegących naszych granic i o rozwiązanie konfliktu na granicy polsko – białoruskiej.